Зв'язок з нами

СВІТ

Відео: в Ємені зросла кількість загиблих через вибухи в аеропорту

Відео: в Ємені зросла кількість загиблих через вибухи в аеропорту

Відео: в Ємені зросла кількість загиблих через вибухи в аеропорту

Кількість загиблих внаслідок серії потужних вибухів у єменському аеропорту в місті Аден зросла до 26 осіб. Ще понад 50 людей отримали поранення.

Очікується, що кількість загиблих буде збільшуватися. Прем’єр Ємену Моєн Абдулмалік Саїд зазначив, що ніхто з чиновників не постраждав, повідомляє AFP.

У міжнародній організації «Лікарі без кордонів» заявили, що готують «план медичного реагування на масову кількість жертв».

Деякі представники влади уже звинуватили у вибухах повстанців, яких підтримує Іран. Однак точна причина вибухів на даний момент невідома.

Нагадаємо, 30 грудня в аеропорту Ємену після прибуття літака з міністрами уряду, пролунали кілька вибухів. Раніше повідомлялося про загибель 5 осіб і 20 поранених. Члени уряду не постраждали.

Зазначимо, що новий уряд Ємену прийняв присягу в Саудівській Аравії. До його складу увійшли 24 міністри, п’ять з яких – представники сепаратистської Південної перехідної ради.

На території Ємену з 2014 року триває громадянська війна. Усі північні регіони і столиця країни знаходиться під контролем повстанців-хуситів. Активну участь в конфлікті на стороні уряду бере Саудівська Аравія, в той час як повстанців підтримує Іран.

У квітні коаліція під керівництвом Саудівської Аравії анонсувала в Ємені перемир’я.

У лютому 2020 року Білий дім заявив, що американським військовим під час спецоперації в Ємені вдалося ліквідувати ватажка терористичного угруповання «Аль-Каїда» на Аравійському півострові Касема ар-Раймі.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня