Зв'язок з нами

СВІТ

Відео: перед посольством РФ у Празі з’явився голий Путін на золотому унітазі

Відео: перед посольством РФ у Празі з'явився голий Путін на золотому унітазі

Відео: перед посольством РФ у Празі з’явився голий Путін на золотому унітазі

Активісти в переддень поїздки делегації чеського уряду в Москву за вакциною «Супутник» влаштували антипутінський перфоманс під посольством РФ в Празі – в знак протесту проти переслідування Навального, порушення прав людини в Росії і агресії проти України.

Як пояснив один з організаторів акції з групи «Капутін» Антон Литвин в фейсбуці, вони вирішили вдосконалити посольство Російської Федерації в Празі в дусі естетики путінської мафії: золоті йоржики і золоті унітази. Самого Путіна зобразили у вигляді голого короля на золотому унітазі з золотим йоржиком замість скіпетра і «державою» у вигляді рулону паперу. Під унітазом не забули поставити пляшку засобу для чищення «Новачок». Під троном – табличка з підписом – «Голий вбивця».

https://ua.news/wp-content/uploads/2021/04/s-online-video-cutter.com_.mp4

«Представники російської влади – трагікомічні персонажі, які бояться власного народу і оточені збоченою розкішшю, купленою на вкрадені гроші. Приклад тому – золото Путіна і його палац на березі Чорного моря. Можливо, ніщо так точно не символізує справжню природу нинішніх російських правителів, як золоті унітази і йоржики в палаці глави держави, в якому у 13 відсотків населення досі немає в будинках туалетів. Путін – голий король. Ми хочемо показати це і підтримати всіх вільнодумних людей в Росії і інших країнах світу», – говориться в заяві.

Йдеться про так званий «Палац Путіна» – резиденцію на мисі Ідокопас, яку почали будувати в 2005 році і зводили протягом 5 років на чорноморському узбережжі неподалік від Геленджика. Про те, що це будинок президента РФ, в 2010 році розповів бізнесмен Сергій Колесников. Він оцінив вартість проекту в мільярд доларів.

У розслідуванні Фонд боротьби з корупцією Навального розкриває схему фінансування будівництва палацу і показує його інтер’єр із сумнозвісними йоржиками.

Кремль заперечував наявність у Путіна розкішного палацу в Геленджику та навіть саме його існування. Однак цей комплекс будівель знайшовся навіть на створеній для авіасимулятора Microsoft Flight Simulator 2020 цифровій копії Землі.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня