Зв'язок з нами

КИЇВ

Від початку року через карантин Київ недоотримав у бюджет понад 2,5 млрд грн

Від початку року через карантин Київ недоотримав у бюджет понад 2,5 млрд грн

Фото з відкритих джерел

У минулому році місто недоотримало 5 мільярдів гривень надходжень в бюджет

Від початку 2021 року через карантинні обмеження міський бюджет недоотримав уже понад 2,5 млрд грн. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Інтер».

«У минулому році місто недоотримало 5 мільярдів гривень надходжень в бюджет. За перший квартал цього року – вже понад 2,5 мільярди гривень. Це великі кошти. Але ми розуміємо, що життя і здоров’я людей залишаються ключовим пріоритетом», – сказав Кличко.

Разом з тим мер столиці наголосив, що запроваджені суворі обмеження дали результат і динаміка захворюваності в місті знизилася.

«Я можу сказати, що обмеження, які ми ввели, – і на проїзд в міському транспорті, і закриття ресторанів та кафе – дали результати. І ми маємо на сьогодні значне зниження захворюваності в місті», – зазначив Кличко.

Він підкреслив, що досягнуті результати не означають, що можна нехтувати карантинними правилами і легковажно поводитися на Великодні свята. Адже в Києві досі висока смертність від вірусу і багато тяжких хворих, які потребують кисневої підтримки.

«Нам не можна впадати в ейфорію і вважати, що всі виклики вже позаду. Невдовзі будуть свята, Великдень. Я звернувся до всіх конфесій, якщо є можливість, проводити богослужіння в режимі онлайн. Якщо немає, – дотримуватись ключових правил: температурний скринінг кожної людини, яка заходить в храм; одна людина на 10 квадратних метрів площі приміщення; дезинфекція приміщень; масковий режим», – підкреслив Віталій Кличко.

Нагадаємо, у Києві виявили за минулу добу 330 хворих на коронавірус. Померли 30 людей.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня