Зв'язок з нами

СВІТ

Великий виробник вакцин планує подвоїти виробництво препарату від коронавірусу

Великий виробник вакцин планує подвоїти виробництво препарату від коронавірусу

Великий виробник вакцин планує подвоїти виробництво препарату від коронавірусу

Американська компанія Pfizer розраховує подвоїти виробництво вакцин від коронавірусу. Зараз компанія виробляє близько 5 млн доз на тиждень.

Як заявив глава Pfizer Альберт Бурла, президент США Джо Байден має намір виконати обіцянку про поширення 100 млн доз вакцин в перші сто днів перебування на посаді.

«Нині ми розраховуємо, що зможемо забезпечити всіх американців вакцинами до кінця липня. Це не означає, що всі американці будуть щеплені, але буде доступна достатня кількість доз», – запевняє Байден, пише «Голос Америки».

Зараз в США щеплені менше 15% населення США, епідемія COVID-19 забрала майже 500 тис життів.

Раніше повідомлялося, що компанії Pfizer і BioNTech почали дослідження ефективності та безпеки своєї вакцини від коронавірусу нового типу для вагітних жінок у віці від 18 років.

17 лютого глава МОЗ Максим Степанов заявив, що до кінця тижня в Україну прибудуть куплені 500 000 доз вакцини AstraZeneca індійського виробництва. Далі 117 тис. доз вакцини Pfizer повинні з’явитися в Україні до кінця лютого.

Нагадаємо, глава МОЗ Максим Степанов розповів, що в першому півріччі цього року Україна отримає 8 млн доз вакцин через механізм COVAX. Йшлося, зокрема, про препарати AstraZeneca, Novavax, Pfizer і Moderna.

Раніше Всесвітня організація охорони здоров’я звернулася до розвинених країн із проханням призупинити темпи вакцинації населення. В організації хочуть домогтися, щоб препаратів вистачило менш забезпеченим країнам.

Група експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я відвідала продовольчий ринок в китайському місті Ухань в рамках місії по дослідженню походження коронавірусу.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня