Зв'язок з нами

СВІТ

Великий виробник подав заявку на реєстрацію вакцини від коронавірусу в США

Великий виробник подав заявку на реєстрацію вакцини від коронавірусу в США

Великий виробник подав заявку на реєстрацію вакцини від коронавірусу в США

Компанія Johnson&Johnson подала заявку на дозвіл на екстрене використання своєї вакцини проти коронавірусу в США. Поставки готові розпочати відразу ж після того, як отримають дозвіл.

«Після отримання дозволу на нашу дослідницьку вакцину COVID-19 для екстреного використання ми готові почати поставки. Ми в терміновому порядку працюємо над тим, щоб якомога швидше зробити нашу вакцину доступною для населення», – сказав головний науковий співробітник J&J Пол Стоффельс, пише Politico.

Видання відзначає, що вакцина з разовою дозою залучає представників громадської охорони здоров’я, які говорять, що вона буде мати вирішальне значення для вакцинації вразливих, важкодоступних і навіть скептично налаштованих людей. Вакцину також можна зберігати в звичайних холодильниках, на відміну від інших варіантів, для яких потрібні надхолодні морозильні камери.

Раніше повідомлялося, що вакцина від COVID американської компанії Johnson&Johnson показала ефективність 66%.

Відзначимо, 13 жовтня стало відомо, що Johnson & Johnson призупинила випробування вакцини від коронавірусу через хворобу вакцинованого – учасник клінічних випробувань вакцини переніс інсульт. Однак потім виявилось, що захворювання не пов’язане з вакциною.

Міністерство охорони здоров’я України продовжує вести переговори з декількома компаніями з США з приводу закупівлі вакцин від коронавірусу. Україна розраховує на співпрацю з виробниками Pfizer, Moderna і Johnson & Johnson.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня