Зв'язок з нами

ГРОШІ

Великі мережі АЗС знизили ціни на пальне

Великі мережі АЗС знизили ціни на пальне

Великі мережі АЗС знизили ціни на пальне

2−5 квітня великі мережі АЗС знизили ціни на бензини. Трейдери пішли на таке добровільне коригування цін перед підписанням меморандуму з урядом.

Про це повідомляє enkorr з посиланням на дані оперативного моніторингу Консалтингової групи А-95. Зокрема, на станціях ОККО і WOG ціна бензину марки А-92 знизилася на 1 грн/л, до 29,49 грн/л, а А-95 подешевшав на 1,5 грн/л, до 29,99 грн/л. У мережі KLO бензин А-92 подешевшав на 10 коп./л, до 29,19 грн/л, бензин А-95 — до 29,49 грн/л (на 70 коп./л). На UPG бензини подешевшали на 40 коп./л. Такі мережі як AMIC, БРСМ-Нафта, Автотранс і Motto знизили ціни на бензини в межах 0,2−1 грн/л.

Як пояснив журналістам представник роздрібного ринку, це коригування цін проведено у рамках підготовки до меморандуму між учасниками ринку і Кабміном, який був підписаний сьогодні, 5 квітня.

Нагадаємо, Кабінет міністрів і Нафтогазова асоціація України підписали Меморандум про конкуренцію на ринку нафтопродуктів і задоволення потреб споживачів на період карантину. Так в уряді планують стабілізувати ціни на паливо.

Наприкінці лютого в Україні було відзначено різке підвищення цін на бензин і дизельне паливо на АЗС. У період з 19 по 26 лютого цінники виросли на 0,3-2 грн / л, в середньому на 1,25 грн / л.

За рік в Україні збільшилися в ціні всі види моторного палива. Найбільше подорожчав автогаз – на більш ніж 23%, свідчать дані Держстату.

Наприкінці березня Антимонопольний комітет України (АМКУ) порекомендував найбільшим мережам автозаправних станцій (АЗС) знизити ціну на паливо. Вартість попросили встановити на рівні, який відповідав би об’єктивної ситуації на ринку.

1 квітня 2021 року в порівнянні з попереднім торговим днем трохи виросли ціни на бензин і дизельне паливо. Автогаз подорожчав на 1 копійку.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня