Зв'язок з нами

ГРОШІ

Велика приватизація: перші аукціони відбудуться вже незабаром

Велика приватизація: перші аукціони відбудуться вже незабаром

Велика приватизація: перші аукціони відбудуться вже незабаром

30 березня Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект про розблокування великої приватизації в Україні.

«Перші аукціони великої приватизації відбудуться вже влітку. Об’єднана гірничо-хімічна компанія, Київський завод «Більшовик», «Президент Готель», а згодом і багато іншого – кожен інвестор знайде в нашому інвестиційному меню щось на свій смак», – заявив голова Фонду державного майна Дмитро Сенніченко.

Раніше парламентський комітет з питань економічного розвитку підтримав до II читання законопроект уряду щодо розблокування процесу великої приватизації, повідомила заступник міністра економіки Світлана Панаіотіді.

Кабінет міністрів планує передати в концесію 90% підприємств, заборонених до приватизації, а також продати всі державні підприємства, які не потраплять до переліку заборонених до приватизації. Реалізувати намічені плани уряд планує до 2030 року.

У Міністерства юстиції повідомили, коли в Україні стартує Велика приватизація в’язниць. На першому етапі відбудеться аукціон з продажу «Ірпінського виправного центру».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня