Зв'язок з нами

ГРОШІ

«Велика приватизація»: які об’єкти виставлять на аукціон

«Велика приватизація»: які об’єкти виставлять на аукціон

«Велика приватизація»: які об’єкти виставлять на аукціон

У рамках великої приватизації цього року планується виставити на аукціони 7 об’єктів.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час форуму UkraineInvest Talks: Dnipro, повідомляє Економічна правда.

«Велика приватизація»: які об’єкти виставлять на аукціон

Денис Шмигаль Прем’єр-міністр України

«Мала приватизація повністю відбувається і триває цього року. Велика приватизація – це сім об’єктів. Це обленерго, завод «Більшовик», НПЗ, ОГХК («Об’єднана гірничо-хімічна компанія»). Вони підлягають приватизації цього року, документи підготовлені, все буде відбуватися через електронні аукціони в інтернеті»

Він також навів у приклад приватизацію готелю «Дніпро» у 2020 році, що створило «привабливість і розуміння для інвесторів, що таке Україна, що таке нерухомість в Україні, що таке розвиток бізнесу у нас».

Нагадаємо, у вересні 2020 року Верховна Рада заборонила виставляти на продаж об’єкти великої приватизації до завершення карантину в Україні.

Однак вже у лютому 2021 року парламент схвалив законопроект №4543 про розблокування великої приватизації в Україні у першому читанні, а у березні – в другому. Наприкінці квітня президент Володимир Зеленський підписав цей документ.

Конкурсна комісія затвердила стартову ціну продажу «Об’єднаної гірничо-хімічної компанії» – першого об’єкту великої приватизації.

Також було вирішено, що перший київський машинобудівний завод (завод «Більшовик») буде виставлений на приватизацію в якості земельної ділянки площею 35 гектарів з багатомільйонними боргами.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня