Зв'язок з нами

COVID-19

Велика Британія готується заборонити вакцину AstraZeneca для ще однієї категорії громадян

Велика Британія готується заборонити вакцину AstraZeneca для ще однієї категорії громадян

Велика Британія готується заборонити вакцину AstraZeneca для ще однієї категорії громадян

У Великій Британії заговорили про обмеження використання вакцини AstraZeneca для молодих людей. Такий варіант розвитку подій розглядає Британський регулятор охорони здоров’я.

Як повідомляє Reuters, така заборона можлива через рідкісні випадки тромбозу у людей. Тому зараз вирішують питання про те, щоб не вакцинувати вакциною Oxford-AstraZeneca людей до 30 років.

«З’являється все більше аргументів на користь того, щоб пропонувати молодим людям – принаймні молодшим за 30 років – іншу вакцину», – йдеться в повідомленні.

Правда, уточнюється, що остаточно таке рішення ще не було прийнято.

Нагадаємо, в березні низка європейських країн призупинили вакцинацію препаратом AstraZeneca через побоювання побічних ефектів, зокрема, утворення тромбів.

Однак після того як  Європейське агентство лікарських засобів (EME) визнало, що вакцина AstraZeneca повністю «безпечна та ефективна», кілька європейських країн відновили імунізацію населення цим препаратом.

22 березня повідомлялося, що третя фаза випробувань вакцини від коронавірусу AstraZeneca у США підтвердила ефективність препарату 79% для запобігання COVID-19 та дієвість на 100% для профілактики важкого перебігу хвороби і госпіталізації.

Але Канада все одно припинила використання вакцини від коронавірусу AstraZeneca для людей молодших 55 років через побоювання виникнення тромбів.

Уряд Нідерландів заявив, що тимчасово припиняє вакцинацію проти коронавірусу препаратом AstraZeneca для людей у віці до 60 років.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня