Зв'язок з нами

COVID-19

Вчені заявили про вплив нової мутації коронавірусу на ефективність вакцин

Вчені заявили про вплив нової мутації коронавірусу на ефективність вакцин

Вчені заявили про вплив нової мутації коронавірусу на ефективність вакцин

Як показали антитіла, витягнуті з крові людей, які отримали вакцину BioNTech/Pfizer, ця вакцина в 10 разів менш ефективна проти вірусу з мутацією E484K. Тим часом першу дозу вакцини в Британії отримали вже 10 млн людей.

Як повідомляє CNN, вчені з Кембриджського університету виявили 11 випадків мутації британського штаму B.1.1.7, названої E484K, яка сприяє швидкому поширенню коронавірусу в Південній Африці і Бразилії.

«Це, мабуть, погані новини для ефективності вакцин», – сказав доцент по епідеміології Єльської школи громадського здоров’я Джозеф Фовер.

Міністр охорони здоров’я Великої Британії Метт Хенкок підтвердив, що випадки мутації були виявлені в Брістолі і Ліверпулі, і тепер у цих районах міст буде проведено масове тестування.

Вчені впевнені, що програма вакцинації допоможе знизити захворюваність і смертність навіть у тому випадку, якщо вакцина буде не так ефективна проти нової мутації.

Читайте також:

Британський ветеран Другої світової Том Мур, який започаткував волонтерську кампанію під час весняного локдауну, помер після госпіталізації з коронавірусом.Минулого тижня отримав позитивний результат тесту на коронавірус, лікувався від пневмонії і зрештою був госпіталізований у неділю. Він не був вакцинований проти COVID-19.

Європейський союз і Велика Британія «перезавантажать» відносини після того, як Брюссель включить в угоду про Brexit положення щодо контролю над експортом вакцин.

Перший випадок зараження британським штамом SARS-CoV-2 виявили у мешканки Вільнюса. При чому виявилось, що мутований вірус проник в країну ще у грудні.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня