Зв'язок з нами

COVID-19

Вчені виявили нову особливість «бразильського» штаму COVID-19

Вчені виявили нову особливість «бразильського» штаму COVID-19

Вчені виявили нову особливість «бразильського» штаму COVID-19

У Бразилії в зв’язку зі спалахом COVID-19 жінок попросили не планувати вагітність. Вчені побоюються, що «бразильський» штам коронавірусу може негативно впливати на вагітних.

Про це повідомив глава Міністерства охорони здоров’я Бразилії, пише Reuters.

«Якщо можливо, відкладіть вагітність до спаду пандемії в країні», – сказав представник міністерства охорони здоров’я Рафаель Паренте під час прес-конференції.

«Клінічний досвід фахівців свідчить, що цей новий штам діє більш агресивно на вагітних жінок», – підкреслив міністр.

Бразилія залишається одним зі світових епіцентрів пандемії. Щодня хвороба забирає більше життів бразильців, ніж жителів будь-якої іншої країни. Медична система країни залишається перевантаженою, спостерігається дефіцит ліків і знеболюючих. Бразилія просить допомогти з цим міжнародних партнерів.

В Україні 18 квітня розпочалася імунізація населення вакциною від коронавірусу від Pfizer/Biontech. Перші щеплення отримали підопічні психоневрологічного інтернату в Бородянці та директор закладу.

За минулу добу в Україні виявили 10 282 нових випадків COVID-19. Найбільше в Харківській (1590 нових хворих), Дніпропетровській (1114), Київській (597), Одеській (595) та Чернігівській (587) областях.

У МОЗ повідомили, що першу партію COVID-вакцини Pfizer, яка прибула в Україну, розділять на два щеплення з інтервалом в 25 днів. Препарат отримають жителі і працівники будинків для людей похилого віку, співробітники рятувальних і прикордонних служб.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня