Зв'язок з нами

ГРОШІ

Вартість біткоїна втретє за кілька годин подолала історичний максимум

Вартість біткоїна втретє за кілька годин подолала історичний максимум

Вартість біткоїна втретє за кілька годин подолала історичний максимум

Ціна біткоїнів втретє за останні кілька годин оновила історичний максимум. Криптовалюта на відкритті торгів знову зросла в ціні на 1,56% – до 47 174 доларів.

Як свідчать дані порталу CoinDesk, у піку вартість біткоїнів досягала позначки в 47 550 доларів. Станом на 1:30 9 лютого за Києвом біткоїн піднявся до 45 тисяч доларів.

Нагадаємо, біткоїн підскочив більш ніж на 10% у понеділок, 8 лютого, до рекордного рівня. Це сталося після того, як Tesla заявила, що в минулому місяці інвестувала 1,5 млрд доларів в найпопулярнішу в світі криптовалюту.

На думку стратегів фінансового холдингу JPMorgan Chase & Co., біткоін може мати потенціал для суттєвого подальшого зростання у вартості – до 146 тис. дол. – у довгостроковій перспективі, оскільки він конкурує з золотом як клас активів.

Читайте також:

2 грудня повідомлялося, що Верховна Рада почала розгляд законопроекту про легалізацію ринку криптовалют в Україні. Документ передбачає внесення змін до Податкового кодексу, які необхідні для легалізації ринку віртуальних активів.

Раніше, за інформацією блокчейн-аналітиків The Chainalysis, Україна стала глобальним лідером у застосуванні віртуальних активів населенням. Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації на початку вересня.

Однак, одна з перших кріптобірж світу Bittrex в кінці вересня припинила роботу в семи країнах, серед яких Білорусь і Україна. Обслуговувати українців сайт перестав з 25 вересня.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня