Зв'язок з нами

ГРОШІ

В уряді вважають, що Вітренко не доб’ється відставки Коболєва

В уряді вважають, що Вітренко не доб’ється відставки Коболєва

В уряді вважають, що Вітренко не доб’ється відставки Коболєва

У Кабміні заявили, що наразі відсутні підстави для відставки глави НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва, як того хоче в.о. міністра енергетики та екс-топ-менеджер НАК Юрій Вітренко.

«Формальних підстав немає. Політичної можливості прийняти таке рішення також не видно. Є моменти щодо можливості дисциплінарної відповідальності за результатами аудиту і так далі, але не звільнення», – повідомив високопоставлений співрозмовник з уряду виданню РБК-Україна.

У керівництві уряду зазначили, що ініціатива Вітренка щодо звільнення Коболєва скоріше пов’язана з особистими причинами. В.о. міністра в інтерв’ю пояснював конфлікт з Коболєвим суто своєю професійною вимогливістю.

Інтерв’ю Україна Звільнення Ситника з НАБУ і Коболєва з «Нафтогазу» суттєво не вплине на переговори України з МВФ 17/02/2021

Раніше народні депутати від «Слуги народу» звернулись до прем’єр-міністра та глави наглядової ради «Нафтогазу» із закликом звільнити керівника НАК Андрія Коболєва. Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що в ОП не вважають необхідним відправляти у відставку уряд, однак деякі позиції хочуть посилити.

Нагадаємо, на наступному тижні Верховна Рада утретє спробує призначити Юрія Вітренка міністром енергетики. Сам Вітренко заявляв, що планує піти з міністерства, якщо Рада знову провалить його призначення.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня