Зв'язок з нами

COVID-19

В уряді уточнили, коли почнеться платна вакцинація від коронавірусу

В уряді уточнили, коли почнеться платна вакцинація від коронавірусу

В уряді уточнили, коли почнеться платна вакцинація від коронавірусу

Вакцинація на комерційній основі в Україні буде проводитись паралельно з державною, перші вакцини надійдуть у лютому, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Уряд проводить переговори із 6 виробниками вакцин, повідомив Шмигаль в інтерв’ю Інтерфакс-Україна. Наразі ми можем вибрати із трьох препаратів, які скоріше за усе надійдуть у перших поставках.

Раніше у Раді заявили, що вакцина від коронавірусу в приватних клініках може коштувати 700-750 гривень. Йдеться про вакцину від китайського виробника Sinovac Biotech.  Тим часом у  МОЗ повідомили, що розробники вакцин наразі ведуть переговори лише з представниками держав, а не комерційними структурами.

У лютому Україна повинна отримати 910 000 доз вакцини і почати перший етап імунізації населення, повідомили у МОЗ.  Імунізацію проводитимуть препаратами від китайської Sinovac закупленими у приватному порядку державою та американської Pfizer, яку отримають від COVAX. Україна вийшла на фінальний етап переговорів із низкою розробників вакцин від Covid-19, серед яких британська компанія AstraZeneca.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня