Зв'язок з нами

COVID-19

В уряді стверджують, що наш локдаун – один з найм’якіших

В уряді стверджують, що наш локдаун - один з найм’якіших

В уряді стверджують, що наш локдаун – один з найм’якіших

Голова Кабміну Денис Шмигаль порівняв локдаун в Україні з обмеженнями в країнах Європи. Він назвав український карантин одним з найбільш м’яких серед 18 європейських країн.

Про це прем’єр-міністр Шмигаль повідомив під час селекторної наради з COVID-19, передає Офіс президента.

«Ми порівняли 18 європейських країн за індексом жорсткості, який враховує ряд показників. Наприклад, в Італії цей індекс становить 87,9, в Німеччині – 85,1, в Греції – 84, в Австрії – 78, в Польщі – 71. Україна серед 18 країн займає 16-е місце і має індекс жорсткості 61,5, тобто у нас один з найнижчих показників жорсткості карантину», – сказав глава уряду.

Раніше голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги і страхування Михайло Радуцький повідомив, що 25 січня Україна повернеться до адаптивного карантину. Продовжувати жорсткі обмеження уряд не планує.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів, якими будуть умови карантину після закінчення січневого локдауна. Глава уряду зазначив, що в лютому в Україні стартує перший етап вакцинації населення.

У Міністерстві культури пояснили, коли запрацюють кінотеатри і громадські установи. Попередньо, їх відкриють 25 січня після закінчення локдауна.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня