Зв'язок з нами

ГРОШІ

В уряді розповіли, як зміниться доставка пенсій з 1 вересня

В уряді розповіли, як зміниться доставка пенсій з 1 вересня

В уряді розповіли, як зміниться доставка пенсій з 1 вересня

З 1 вересня 2021 року більшості українських пенсіонерів перестануть доставляти пенсії особисто – виплати надходитимуть на банківський рахунок. Нововведення торкнеться усіх пенсіонерів, крім маломобільних та людей з інвалідністю 1 групи, повідомив заступник міністра розвитку економіки Віталій Музиченко.

Решта отримувачів виплат повинні звернутись у банк та відкрити рахунок для пенсії, банк самостійно передасть дані у Пенсійний фонд, передає Главком.

«У нас існує процедура проведення цього заходу в один дотик. Пенсіонер або одержувач соціальної допомоги вибирає банківську установу, звертається туди, оформляє рахунок, інформація про рахунок надходить з банку самостійно в орган, який забезпечує виплату. Людині повторно нікуди ходити не треба», – сказав заступник глави Мінекономіки.

Якщо пенсіонер не обере банк до 1 вересня, то орган, який виплачує пенсії, зробить це сам та сповістить про це отримувача виплат.

Раніше Міністерство соціальної політики пояснило, як оформити пенсію в інтернеті.

На сьогодні в Україні близько 1,8 мільйона осіб отримують пенсії менше 2 тисяч гривень, заявила міністр соціальної політики Марина Лазебна. Вона уточнила, що за рік ситуація значно покращилась, бо на початку 2020 таких українців було аж 4,2 мільйона.

У 2021 році в Україні заплановано чотири етапи підвищення пенсійних виплат – у квітні, липні, жовтні і грудні. Зокрема, у липні в Україні зросте мінімальна і максимальна пенсії у зв’язку із перерахунком прожиткового мінімуму.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня