Зв'язок з нами

В уряді повідомили, що потрібно для остаточного схвалення COVID-паспортів в Україні

В уряді повідомили, що потрібно для остаточного схвалення COVID-паспортів в Україні

В уряді повідомили, що потрібно для остаточного схвалення COVID-паспортів в Україні

Україна технічно готова до запровадження паспортів вакцинації для подорожей, тому наразі уряд очікує на остаточне рішення Європейського союзу.

«Щодо паспортів вакцинації або імунних паспортів…Ми технічно готові до їхнього запровадження. Ми чекаємо на рішення Європейського союзу – для того, щоби повністю синхронізуватися з ними», – сказав міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов в ефірі «Україна 24».

Він додав, що Україна готова робити документи як в електронному або паперовому вигляді, так і у форматі QR-кодів.

За його словами, завдяки базі, яку напрацювали міністерства цифрової трансформації та МОЗ, уряд готовий до запровадження як паспортів вакцинації, так і імунних паспортів. Немчінов пояснив, що імунні паспорти, на відміну від паспортів вакцинації, містять інформацію про наявність антитіл у людини на певний період, після подолання коронавірусу.

Міністр запевнив, що після рішення ЄС щодо цих «паспортів» Україна зможе запровадити відповідні документи «достатньо швидко».

Нагадаємо, всередині червня країни Європейського союзу почнуть видачу своїм громадянам паспортів вакцинації. Італія планує запустити їх уже 20 травня.

14 квітня країни Європейського союзу офіційно домовилися про введення COVID-паспортів (сертифікатів вакцинації) для подорожей. Нові документи допоможуть відновленню туризму цього літа.

У Данії почали видачу спеціальних COVID-паспортів для відвідування громадських місць. Документ можна отримати після вакцинації від коронавірусу або за наявності негативного результату тесту.

Литва працює над створенням національного «паспорта вакцинації».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня