Зв'язок з нами

ГРОШІ

В уряді пояснили, скільки ще видаватимуть допомогу постраждалим від карантину

В уряді пояснили, скільки ще видаватимуть допомогу постраждалим від карантину

В уряді пояснили, скільки ще видаватимуть допомогу постраждалим від карантину

Із 19 квітня почали прийматися заявки на допомогу в розмірі 8 тисяч гривень від ФОПів та працівників з «червоної» зони карантину. Програма буде доступна протягом року.

Про це розповів Михайло Федоров під час прямого ефіру Радіо НВ, передає Мінцифри. За його словами, вже надійшло більше 273 тисяч заяв на отримання допомоги, і цього разу ФОПи та наймані працівники набагато активніші, ніж під час аналогічної програми у грудні. Послуга доступна протягом року, в тому числі для тих, хто отримував матеріальну допомогу минулого року. Цю допомогу не потрібно повертати державі або платити з неї податки.

Також Федоров заспокоїв, що не потрібно хвилюватися з приводу перевірок підприємства через отримання допомоги – інформація про отримувачів нікому не передається. Також підприємець не може звільнити співробітника, який отримав допомогу.

Раніше повідомлялося, що уряд готовий відновити карантинну допомогу для ФОП в «червоній» зоні. У Кабміні розраховують, що додаткові компенсації будуть також виплачувати місцева влада.

В кінці березня українська влада вирішила відновити компенсації фізичним особам-підприємцям (ФОП) і найманим працівникам, які постраждали від карантину. З держбюджету виділять по 8 тисяч гривень, а додаткові гроші можуть бути виплачені за рішенням місцевої влади.

У 2020 році ФОП оплатили податки на загальну суму 27,6 млрд гривень, в порівнянні з 2019-им показники зросли на 10%. Кожен підприємець в середньому щорічно платить 15 тисяч гривень податків.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня