Зв'язок з нами

COVID-19

В уряді пояснили, чому Прикарпаття відправили у «червону» зону

В уряді пояснили, чому Прикарпаття відправили у «червону» зону

В уряді пояснили, чому Прикарпаття відправили у «червону» зону

В Івано-Франківській області найвище зростання захворюваності на COVID-19 та рекордне заповнення лікарняних ліжок, тому з 26 лютого там впровадять «червоний» рівень епіднебезпеки і посилять карантинні заходи. Відповідне  рішення сьогодні ухвалила Держкомісія ТЕБ та НС під головуванням прем’єра Дениса Шмигаля.

«Ситуація в Івано-Франківській області на сьогодні залишається напруженою і не покращується як в частині зайнятості ліжок, так і в частині захворілих та госпіталізованих. Ми маємо досвід ізоляції областей на початку пандемії, що призупинило розповсюдження хвороби. Тож маємо ухвалити зважене й правильне рішення, яке не допустить подальшого загострення ситуації», — прокоментував ситуацію на Прикарпатті Шмигаль.

У МОЗ зазначили, що в Івано-Франківській області з початку року щотижнева кількість нових випадків зросла у 6 разів, а за останній тиждень захворюваність збільшилась на 30%. До того ж Івано-Франківська область є єдиною в Україні, де ліжкомісця з киснем заповнені більше, ніж на 50%, реанімаційні ліжка в області зайняті на 82%, а у половині лікарень цей показник сягає 100%.

Шмигаль доручив очільнику   Івано-Франківської ОДА створити КПП на в’їздах до області та забезпечити залучення медичних працівників для проведення температурного скринінгу, опитування осіб щодо наявності у них респіраторних симптомів, чергування бригади екстреної медичної допомоги, працівників національної поліції та державної служби з надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, 17 лютого Кабмін повернув адаптивний карантин із кольоровими зонами в Україні та продовжив дію обмежень до 30 квітня.

У середу 24 лютого, вся територія України потрапить в «жовту» зону карантину. Надалі регіони будуть потрапляти в «зелену», «помаранчеву» і «червону» зони карантину в залежності від ситуації з коронавірусом. Однак поділ на зони буде діяти в цілому по країні або на рівні регіонів, а не на рівні міст і районів, як було раніше.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня