Зв'язок з нами

В Україну прибула велика партія китайської вакцини

В Україну прибула велика партія китайської вакцини

В Україну прибула велика партія китайської вакцини

В Україну прибула партія в 500 000 доз вакцини CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech.

Як повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я, вантаж після прибуття відправили на лабораторний контроль. Таким чином, Україна отримала вже 1,7 млн ​​доз CoronaVac з законтрактованих 1,9 млн доз цієї вакцини.
Вакцина надійшла в Україну в однодозних флаконах. Для повної імунізації про потрібно дві дози, інтервал введення яких становить 28 днів. Щеплення препаратом CoronaVac почалися в Україні 13 квітня. Це інактивована вакцина, яка містить в своєму складі неактивний, “убитий” вірус. Організм реагує на нього і виробляє імунітет.

Також 26 травня в Україну прибуло 117 тисяч доз вакцини Comirnaty проти коронавірусу виробництва Pfizer-BioNTech. Її направлять на вакцинацію чотирьох груп населення.

Нагадаємо, Україна 6 квітня уклала договір з американською фармацевтичною корпорацією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини. Керівник компанії Pfizer Альбер Бурла пообіцяв президенту Володимиру Зеленському якомога швидше доставити вакцини від коронавірусу в Україну.

У травні Україна та американська компанія Pfizer уклали другий контракт на поставку вакцин від коронавірусу в обсязі 10 мільйонів доз.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня