Зв'язок з нами

COVID-19

В Україну прибула нова партія китайської вакцини проти COVID-19

В Україну прибула нова партія китайської вакцини проти COVID-19

В Україну прибула нова партія китайської вакцини проти COVID-19

В Україну прибула друга партія китайської вакцини від коронавірусу CoronaVac виробництва компанії Sinovac. Нові надходження МОЗ розраховує отримувати щотижня.

Про це повідомив МОЗ.

«Згідно з домовленостями і контрактами, щотижня плануємо отримувати нові надходження вакцин. Хочу нагадати, що всі вакцини безпечні й ефективні. Це наш шанс врятувати своє здоров’я і повернутися до нормального життя», – сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Раніше Україна уклала контракт на постачання препарату CoronaVac, очікується отримання більше 1,9 млн доз китайської вакцини. Препарат від коронавірусу компанії Sinovac працює за рахунок використання убитих вірусних частинок, щоб піддати імунну систему організму дії вірусу, не ризикуючи серйозною реакцією.

Одна з переваг вакцини в тому, що її можна зберігати в стандартному холодильнику при 2-8 градусах за Цельсієм.

Препаратом CoronaVac вакцинують маломобільні групи населення, людей з інвалідністю та тих, хто за ними доглядають, педагогів, які будуть залучені до ЗНО у 2021 році; олімпійців і паралімпійців, які представлятимуть Україну на змаганнях у Токіо в 2021 році; співробітників патрульної поліції.

За даними Міністерства охорони здоров’я, 29 квітня в Україні здійснено 73 376 щеплень від коронавируса, що є рекордним показником за всю кампанію вакцинації. Другу дозу вакцини за добу отримали вже 120 українців.

За останню добу в Україні виявлено 10 072 випадки COVID-19, найбільша добова захворюваність в Києві (868 випадків), Харківській (1059), Дніпропетровській ( 930), Запорізькій (620) та Львівській (568) областях.

МОЗ готує подання до держкомісію про виведення з «червоного» рівня епідопасності Київської та Миколаївської областей.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня