Зв'язок з нами

ГРОШІ

В українських супермаркетах будуть вирощувати зелень та овочі

В українських супермаркетах будуть вирощувати зелень та овочі

В українських супермаркетах будуть вирощувати зелень та овочі

Ізраїльський стартап Vertical Field, який розробив системи вертикального землеробства, підписав угоду з Moderntrendo SRO, міжнародним сільськогосподарським дистриб’ютором. У планах партнерів розміщення установок в мережах супермаркетів по всій Україні.

Про це повідомляє EastFruit.

Вже в 2021 році компанія Vertical Field запустить пілотний проект в національній мережі супермаркетів Varus. Вона включає в себе 95 магазинів в 25 містах України, щодня їх відвідують 260 тисяч клієнтів.

Вертикальні установки Vertical Field складаються з окремих блоків і підходять для вирощування овочів і зелені. Стіну можна встановлювати в магазинах, офісах і багатоквартирних будинках або в будь-якому місці в міських районах, де мало місця, але багато стін.

Продукти, вирощені з її допомогою, не містять пестицидів, виробляють менше відходів, ніж традиційне сільське господарство, і використовують на 90% менше води. Ферми є модульними, розширюваними і переміщаються, з повністю автоматизованим управлінням урожаєм і стерильним середовищем, вимагають значно меншого контакту з людьми. Найближчим часом пропонується вирощувати салат, базилік, петрушку, капусту і м’яту, все за конкурентоспроможними цінами.

Генеральний директор Vertical Field Гай Єліцур зазначив, що в майбутньому планується залучення до проекту і інших українських мереж супермаркетів.

«Одне з відкриттів, яке з’явилося під час кризи COVID-19 – це необхідність розробки рішень, які дозволять городянам отримати доступ до здорової їжі з мінімальним втручанням людини, і незалежно від транспортування і доставки з віддалених місць», – сказав він.

Раніше Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозвіл компанії UAB CONSUL TRADE HOUSE (мережа супермаркетів Novus) придбати 100% частки в статутному капіталі ПІІ «Білла-Україна» у компанії REWE INTERNATIONAL AG.

Були названі найдорожчий і найдешевший супермаркети України.

АМКУ почав розслідування, аби виявити винуватців різкого стрибка цін у роздрібних мережах з початку карантину.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня