Зв'язок з нами

COVID-19

В Україні збільшилася кількість готових вакцинуватися

В Україні збільшилася кількість готових вакцинуватися

В Україні збільшилася кількість готових вакцинуватися

Все ще більше половини українців не хочуть вакцинуватися від коронавірусу. Але кількість таких громадян істотно знизилася.

Про це свідчать дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології. Так, на запитання про готовність вакцинуватися 43% респондентів відповіли ствердно, 53% – що не готові. Порівняно з березнем, ставлення до вакцинації покращилося, тоді хотіли вакцинуватися 33% і не хотіли 62%.

Серед причин, через які українці не хочуть робити щеплення, опитувані називали те, що вакцини ще недостатньо перевірені (40%), нема довіри вакцинам, що зараз є в Україні (33%), наслідки від вакцини можуть бути гіршими, ніж від ковіду – вважають 20% опитаних; 17% не довіряють будь-якій вакцинації.

Більше всього готових до вакцинації на Заході країни (47%), менше в Центрі (44%), найменше на Сході та Півдні – 39%. Що до віку, то найгірше ставляться до вакцинації люди віком 30-39 років (63% не хочуть), найкраще – літні люди віком 60+, серед них 41% противників вакцинації.

В Україні за минулу добу, 2 травня, зареєстрували 2,7 тисячі нових випадків зараження COVID-19. Захворіли 116 дітей і 23 медпрацівника.

За даними Міністерства охорони здоров’я, 29 квітня в Україні здійснено 73 376 щеплень від коронавірусу, що є ре кордної показником за всю кампанію вакцинації. Другу дозу вакцини за добу отримали вже 120 українців.

В Інституті молекулярної біології і генетики НАН України вважають, що «індійський» штам коронавируса менш небезпечним, ніж британський вид.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров прокоментував проблеми, на які найчастіше скаржаться користувачі програми для самоізоляції «Вдома».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня