Зв'язок з нами

COVID-19

В Україні зареєстрували ще одну вакцину

В Україні зареєстрували ще одну вакцину

В Україні зареєстрували ще одну вакцину

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов підписав наказ про реєстрацію вакцини AstraZeneca-SKBio корейського виробництва. Її мають 22 квітня доставити в Україну.

Про це глава Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов написав у Facebook. «Сьогодні підписав наказ про реєстрацію в Україні вакцини AstraZeneca, яка виготовлена на південнокорейському майданчику. Це той препарат, який приїде до нас у рамках ініціативи COVAX. Ми очікуємо 367 тис. доз уже в четвер, 22 квітня. Частину партії залишимо для щеплення другою дозою тих громадян, яких вже вакцинували CoviShield, решту – для першого щеплення», – повідомив міністр, нагадавши, що CoviShield – це вакцина AstraZeneca індійського виробництва, і вона є взаємозамінною із південнокорейською. Тому їх можна застосовувати разом.

Нагадаємо, влада Індії вирішила розширити вакцинацію свого населення і заборонила вивезення за кордон вакцини AstraZeneca CoviShield, виробленої Індійським інститутом вакцин. На неї розраховувала Україна.

Напередодні глава комітету охорони здоров’я Верховної Ради Михайло Радуцький заявив, що постачання наступної партії вакцини CoviShield для України виявилася під питанням. Нібито Індію розгнівила кампанія в Україні проти цього препарату.

23 лютого в Україну прибула перша партія вакцини від коронавірусу розробника Oxford/AstraZeneca (CoviShield) обсягом 500 тисяч доз. А 24 лютого в Україні розпочалася вакцинація населення від коронавірусу. Перше щеплення зробили лікарю на Черкащині.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня