Зв'язок з нами

COVID-19

В Україні усього один регіон залишився у «помаранчевій» карантинній зоні

В Україні усього один регіон залишився у «помаранчевій» карантинній зоні

В Україні усього один регіон залишився у «помаранчевій» карантинній зоні

В Україні в «помаранчевій» зоні карантину залишається лише одна область, інша частина країни – в «жовтій».

Як свідчать дані Міністерства охорони здоров’я, в «помаранчевій» зоні залишається Донецька область, де перевищена норма за відсотком від епідемічного порогу – 101,5% при нормі 100%.

У решті регіонів жоден із показників по COVID-19 не перевищує норму. При цьому в шести регіонах показники відповідають «зеленій» зоні карантину. Зокрема, в Києві, Вінницькій, Закарпатській, Київській, Миколаївській та Полтавській областях менший відсоток від епідпорогу становить менше 50%. Також у Вінницькій області менше 5% становить коефіцієнт виявлення випадків інфікування.

Нагадаємо, за вчора в Україні підтвердили ще 4606 нових випадків коронавірусу.

Раніше повідомлялося, що вакцина CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovacаc пройшла лабораторний контроль. Партія з 500 тисяч доз незабаром буде розподілена по регіонах.

Найближчим часом почнеться вакцинація від COVID жителів тимчасово окупованих територій. Пріоритет надаватиметься особам старше 65 років.

Всі українці, які хочуть отримати вакцину проти COVID-19, зможуть вакцинуватися безкоштовно, заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час «Години запитань до уряду».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня