Зв'язок з нами

COVID-19

В Україні стартував другий етап вакцинації від коронавірусу

В Україні стартував другий етап вакцинації від коронавірусу

В Україні стартував другий етап вакцинації від коронавірусу

Глава МОЗ Максим Степанов заявив, що 22 березня в Україні почнеться другий етап вакцинації населення від COVID-19. Імунізацію проводитимуть тепер не лише мобільні бригади, а і пункти щеплення, розширюється і список осіб, які отримають вакцину.

«З 22 березня в Україні стартує другий етап вакцинації. До організації щеплень крім мобільних бригад додаються ще пункти щеплень в кількості 565 одиниць. На другому етапі почнеться вакцинація людей з надзвичайно високим ризиком інфікування – сімейних лікарів. З прибуттям нових вакцин також почнеться вакцинація працівників соціальної сфери, громадського здоров’я та людей старше 80 років (з 29-30 березня)», – заявив міністр охорони здоров’я, передає Інтерфакс-Україна.

Загалом на ІІ етапі вакцинації запустять 2,5 тис. пунктів щеплень, їх розгортатимуть залежно від поставок вакцини.  На сьогодні в Україні вакцинували уже 111 025 осіб.

Нагадаємо, 23 лютого в Україну прибула перша партія вакцини від коронавірусу розробника Oxford/AstraZeneca (CoviShield) обсягом 500 тисяч доз. А 24 лютого в Україні розпочалася вакцинація населення від коронавірусу. Перше щеплення зробили лікарю на Черкащині.

За даними МОЗ, в Україні з понад 62 тисяч щеплень від коронавірусу була зафіксована 361 побічна реакція на вакцину, що становить близько 0,5%. Два випадки побічної реакції вимагали медичного нагляду.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня