Зв'язок з нами

ГРОШІ

В Україні стартували масштабні перевірки газопостачальників

В Україні стартували масштабні перевірки газопостачальників

В Україні стартували масштабні перевірки газопостачальників

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) почала перевірку газопостачальників, які становили найвищі тарифи на розподіл газу, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Ми хочемо вийти на системне та збалансоване рішення. Особливо проблемною зараз є ситуація в населених пунктах, де функціонують малі оператори ГРМ, які обслуговують невелику кількість споживачів. Це питання також має бути вирішене найближчим часом», – зазначив глава уряду.

Нагадаємо, з 1 січня 2021 року в Україні зросли тарифи на розподіл газу серед 43 газорозподільних компаній – в середньому на 80% залежно від регіону.

Різке підвищення тарифів спровокувало акції протесту в кількох областях країни. Люди перекривають траси міжобласного значення.

В Офісі президента відбулася енергетична нарада, на якій Володимир Зеленський доручив терміново встановити справедливі тарифи на газ для населення.

Денис Шмигаль доручив в.о. глави Міненерго разом із Антимонопольним комітетом провести аудит цін на газ, що мають ознаки спекулятивних.

13 січня уряд вирішив запровадити державне регулювання цін на газ для побутових споживачів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня