Зв'язок з нами

COVID-19

В Україні стартувала вакцинація препаратом Pfizer

В Україні стартувала вакцинація препаратом Pfizer

В Україні стартувала вакцинація препаратом Pfizer

В Україні 18 квітня розпочали імунізацію населення вакциною від коронавірусу від Pfizer/Biontech. Перші щеплення отримали підопічні психоневрологічного інтернату у Бородянці та директор закладу.

Вакцинація проводиться мобільною бригадою, з нею на місце прибув і заступник глави МОЗ головний санітарний лікар Віктор Ляшко. Він зазначив, що вакцинувати планують близько 100 громадян – персонал та підопічних інтерната, передає Сегодня. 

За словами Ляшка, вакцина Pfizer уже прибула на усі регіональні склади і сьогодні вакцинація цим препаратом проводиться у всіх областях України.

Перша партія вакцини Pfizer/BioNTech в обсязі 117 тисяч доз прибула в Україну 16 квітня. Партію розділять на два щеплення з інтервалом в 25 днів. Препарат отримають жителі і працівники будинків для людей похилого віку, співробітники рятувальних і прикордонних служб.

Нагадаємо, 17 квітня перші 200 правоохоронців вакцинувалися від коронавірусу китайським препаратом CoronaVac. Щеплення отримали співробітники столичних аеропортів «Бориспіль» та «Жуляни», а також поліцейські Центрального залізничного вокзалу і патрульної поліції Борисполя.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня