Зв'язок з нами

COVID-19

В Україні почав діяти новий карантин: що змінилося

В Україні почав діяти новий карантин: що змінилося

В Україні почав діяти новий карантин: що змінилося

З 24 лютого в Україні набуває чинності адаптивний карантин. Також повертається зонування регіонів за рівнем захворюваності COVID-19. Дві області вже віднесені до «червоної» зоні. Обмеження в іншій частині країни будуть відповідати попереднім, але деякі із заборон послабили.

Як повідомляє «РБК-Україна», в рамках адаптивного карантину передбачається регіональний поділ на 4 зони залежно від епідситуації. Мінімальні обмеження встановлюються в «зеленій» зоні. Вона може бути введена одночасно по всій території країни, якщо епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ як мінімум у 13 областях не перевищує 50%, а коефіцієнт виявлення COVID-19 – до 5%.

У «жовту» зону потрапили Київ та Київська області, Волинська, Дніпропетровська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська області. Обмеження в цих областях будуть майже аналогічними введеним раніше.

«Помаранчева» зона сигналізує про погіршення ситуації із захворюваністю. Однак карантинні заходи в ній не посилюються і відповідають «жовтої» зоні. У «помаранчевій» зоні опинилися Вінницька, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Луганська, Тернопільська області.

«Червона» зона передбачає максимальні карантинні обмеження, які діяли в Україні під час локдауну після новорічних свят. Через спалах коронавірусу ще до початку дії адаптивного карантину до «червоної» зоні були віднесені Івано-Франківська та Чернівецька області.

Нагадаємо, 17 лютого Кабмін повернув адаптивний карантин із кольоровими зонами в Україні та продовжив дію обмежень до 30 квітня.

У середу 24 лютого, вся територія України потрапить в «жовту» зону карантину. Надалі регіони будуть потрапляти в «зелену», «помаранчеву» і «червону» зони карантину в залежності від ситуації з коронавірусом. Однак поділ на зони буде діяти в цілому по країні або на рівні регіонів, а не на рівні міст і районів, як було раніше. Київ ризикує потрапити у червону зону, передбачають у Держспоживслужбі.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня