Зв'язок з нами

ГРОШІ

В Україні побільшало фінансових пірамід — НКЦПФР

В Україні побільшало фінансових пірамід — НКЦПФР

В Україні побільшало фінансових пірамід — НКЦПФР

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку оновила список чинних в Україні сумнівних фінансових проектів (скам-проектів), додавши у нього сім компаній.

У список включені такі проекти: Adal Group, Forex4you, Fortrade, Finansa, Торговий Дім Карат, Mosby Group і Mosby Lincoln, Sincere Systems, повідомляє прес-служба НКЦПФР.

Дані проекти начебто працюють на ринку «Форекс», або з іншими фінансовими активами. Деякі вводять в оману громадян під виглядом співпраці з міжнародними фінансовими інвестиційними компаніями, або діють за вже знайомим українцям механізмом – надання надвеликого відсотка кешбек за виданими подарунковим сертифікатам, пояснюють у НКЦПФР.

До скам-проектів Комісія відносить інвестиції у квазі ринок «Форекс» і проекти, що пропонують послуги з інвестування, але мають на меті лише незаконне заволодіння коштами інвесторів.

Загалом, за динним НКЦПФР, в Україні працює 64 сумнівних фінансових проекти.

Нагадаємо, фінансова піраміда B2B Jewelry, діяльність якої правоохоронці зупинили минулої осені, знову відкриває ювелірні салони і скликає на презентації у низці українських міст.

В Україні викрили шахрайську фінансову піраміду, організатори якої обдурили понад 55 тисяч вкладників.

Восени 2020 року правоохоронці повідомили про підозру організатору фінансової піраміди та його співучасникам, які збирали гроші з соціально незахищених громадян з метою нібито інвестування для отримання надвідсотків.

Американський економіст Нассім Талеб, автор теорії «чорних лебедів», приєднався до критиків Bitcoin і назвав криптовалюту «пірамідою».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня