Зв'язок з нами

COVID-19

В Україні планують збільшити обсяг соцреклами про боротьбу з COVID-19

В Україні планують збільшити обсяг соцреклами про боротьбу з COVID-19

В Україні планують збільшити обсяг соцреклами про боротьбу з COVID-19

В Україні планують збільшити обсяг безкоштовної соціальної реклами, спрямованої на запобігання виникненню і поширенню COVID-19. Відповідний законопроєкт за номером №5226 підтримав комітет Верховної ради з питань свободи слова.

Про це повідомляється на офіційному порталі Верховної Ради.

Документ передбачає, що засоби масової інформації – розповсюджувачів реклами тимчасово, на період заходів з метою запобігання поширенню на території України COVID-19, зобов’яжуть пріоритетно і безкоштовно розміщувати соціальну рекламу, спрямовану на запобігання поширення коронавврусу.

Йдеться про ЗМІ, чию діяльність повністю або частково фінансують державний або місцеві бюджети.

«Комітет прийняв рішення підтримати законопроєкт і направити пропозицію комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, визначеному головним з опрацювання даного законопроєкту, рекомендувати Верховній раді прийняти його за основу», – йдеться в повідомленні.

Раніше документ підтримали в комітеті Верховної Ради з питань здоров’я нації. Там рекомендували головному комітету рекомендувати Раді прийняти закон в цілому.

Раніше повідомлялося, що вакцина CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovacаc пройшла лабораторний контроль. Партія з 500 тисяч доз незабаром буде розподілена по регіонах.

Найближчим часом почнеться вакцинація від COVID жителів тимчасово окупованих територій. Пріоритет надаватиметься особам старше 65 років.

Всі українці, які хочуть отримати вакцину проти COVID-19, зможуть вакцинуватися безкоштовно, заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час «Години запитань до уряду».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня