Зв'язок з нами

ГРОШІ

В Україні перевірять постачальників газу з найвищими тарифами

В Україні перевірять постачальників газу з найвищими тарифами

В Україні перевірять постачальників газу з найвищими тарифами

Нацкомісія що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) почала перевірку газопостачальників із найвищими тарифами, повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«За результати наради з відповідальними відомствами сформовано механізм, який дозволить зменшити ціну на транспортування газу. НКРЕКП терміново починає ретельну перевірку всіх газопостачальників, які на сьогодні мають найвищі тарифи на цю послугу», – зазначив глава уряду.

Нагадаємо, з 1 січня 2021 в Україні зросли тарифи на розподіл газу – в середньому на 80% в залежності від регіону. Найнижчий тариф на транспортування газу заплатять споживачі столичного «Київгазу» – 0,31 грн за куб. м, а найвищий – споживачі послуг компанії «Газовик» – 2,55 грн за куб. м. Середній тариф по країні склав 1,53 грн за куб. м.

Окрім того, на січень «Нафтогаз» встановив для своїх споживачів тарифи в 7,22 грн за кубометр з ПДВ в рамках тарифу «Місячний» та 6,45 грн за кубометр з ПДВ в рамках тарифу «Річний», тоді як у газзбутів ціна доходить до 10,8 грн за куб.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня