Зв'язок з нами

В Україні на треть збільшився імпорт бензинів

В Україні на треть збільшився імпорт бензинів

В Україні на треть збільшився імпорт бензинів

За період січень-квітень 2021 року імпорт бензинів в Україну збільшився на 30%. Найбільшим постачальником автомобільного палива залишається Білорусь.

За вказаний період імпорт зріс до 367 тисяч тонн, повідомляється в дослідженні консалтингової групи «А-95», пише enkorr.

У квітні імпорт бензину з Білорусі виріс на 83% – до 87 тисяч тонн. Поставки з республіки зросли практично вдвічі. Майже втричі зросли поставки білоруського бензину «БРСМ» – з 3,7 до 11,5 тисячі тонн, вдвічі наростив поставки білоруського бензину найбільший імпортер – бренд ОККО.

За цим напрямком поставки збільшили практично всі імпортери: WOG, UPG, AMIC і інші. Імпорт з Литви в квітні зберігся на торішньому рівні і склав 17 тисяч тонн, але накопичувальний підсумок з початку року зменшився на 36%.

В Україні 1 квітня 2021 року в порівнянні з попереднім торговим днем ​​трохи виросли ціни на бензин і дизельне паливо. Автогаз подорожчав на 1 копійку.

Кабінет міністрів і Нафтогазова асоціація України підписали Меморандум про конкуренцію на ринку нафтопродуктів і задоволенні потреб споживачів на період карантину. Так в уряді планують стабілізувати ціни на паливо.

Більшість АЗС в Україні з 2 по 9 квітня знизили ціни на бензин, а ось вартість дизпалива залишилася на тому ж рівні.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня