Зв'язок з нами

ГРОШІ

В Україні ФОП почали реєструвати «касові апарати в смартфоні»

В Україні ФОП почали реєструвати «касові апарати в смартфоні»

В Україні ФОП почали реєструвати «касові апарати в смартфоні»

В Україні з 1 серпня з’явилася можливість застосовувати програмні касові апарати. За п’ять місяців 60 тисяч фізичних осіб-підприємців зареєстрували «касові апарати в смартфоні».

Про це повідомив в інтерв’ю «Радіо Свобода» депутат від «Слуги народу», голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, пише «УНН».

«Відносно програмного РРО, то я вам скажу просто – це програма, звичайна програма для телефону, яку ти можеш скачати з сайту податкової. Як застосунок «Дія». Встановити на смартфон і через смартфон, через камеру проводити облік всіх операцій, які є. Це безкоштовно. Це вже працює з 1 серпня. З 1 серпня вже близько 60 тисяч зареєстровано таких програмних РРО», – розповів Данило Гетманцев.

Програмний РРО від податкової можна скачати на смартфон, комп’ютер або інший пристрій, c операційною системою Android або Windows, підключений до інтернету. Цю програму можна використовувати як касовий апарат.

Національний банк України спростить для фізичних осіб-підприємців процедуру ведення касових операцій в національній валюті. Регулятор скасував ведення книги обліку доходів за колишніми вимогам.

15 грудня ФОП прийняли рішення почати «Податковий Майдан» і розбити намети під Верховною Радою.

Пенсійний Фонд України почав фінансувати одноразові виплати фізичним особам-підприємцям та найманим працівникам в розмірі 8000 гривень. В першу чергу їх повинні отримати 280 тисяч українців.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня