Зв'язок з нами

СВІТ

В США двоє міністрів пішли у відставку після заворушень в Капітолії

В США двоє міністрів пішли у відставку після заворушень в Капітолії

В США двоє міністрів пішли у відставку після заворушень в Капітолії

У США після заворушень в Капітолії двоє міністрів написали заяву про відставку. У середу в будівлю прорвалися прихильники чинного президента США Дональда Трампа.

Першою про свою відставку заявила в Twitter міністр транспорту Елейн Чао.

Вона написала, що покине посаду з понеділка, і додала, що «глибоко стурбована» подіями в будівлі Капітолія.

З 8 січня подала у відставку міністр освіти Бетсі ДеВос, передає The New York Times, публікуючи її лист Трампу.

«Така поведінка була неприпустимою для нашої країни. Немає ніякого сумніву в тому, який вплив ваша риторика вчинила на ситуацію, і для мене це переломний момент», – йдеться в листі президенту.

У відставку подає і Елінор МакКенс-Кац, помічник секретаря МОЗ, передає CNN.

«Я планувала залишитися до тих пір, поки не відбудеться зміна адміністрації, але мої плани різко змінилися, коли я побачила насильницьке захоплення будівлі Капітолію. Я вважаю, що така поведінка була абсолютно неприйнятною, і в глибині душі я просто не можу продовжувати», – сказала вона.

6 січня у Вашингтоні пройшов багатотисячний мітинг на підтримку чинного президента Дональда Трампа у будівлі Капітолію, в якому розташований Конгрес США. Конгресмени розглядали затвердження перемоги на президентських виборах кандидата від Демократичної партії Джо Байдена.

Сьогодні в обох палатах Конгресу і обох партіях з’явилися заклики усунути чинного президента Дональда Трампа з посади. Те, що його прихильники 6 січня увірвалися в Капітолій і поставили під загрозу офіційну процедуру завершення виборів, назвали спробою державного перевороту.

Національна гвардія Армії США зведе навколо Капітолію 3-метровий нездоланний паркан. Він простоїть біля будівлі не менше 30 днів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня