Зв'язок з нами

ГРОШІ

В ОРДЛО прибула нова партія гуманітарної допомоги

В ОРДЛО прибула нова партія гуманітарної допомоги

В ОРДЛО прибула нова партія гуманітарної допомоги

На тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей прибуло 368 тонн гуманітарної допомоги протягом тижня. Це продуктові та гігієнічні набори, будматеріали, медичні засоби та побутове обладнання.

«Через КПВВ “Новотроїцьке” прослідували 27 вантажних автомобілів від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, дві вантажівки від Міжнародного комітету Червоного Хреста та п’ять машин від місії “Синодальний відділ Української православної церкви у справах сім’ї», – повідомила Державна прикордонна служба України.

Для мінімального відновлення Донбасу потрібно 20 мільярдів доларів. Ця сума для держави є нереальною, заявив віцепрем’єр і міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков. Проте частину цих витрат готові на себе взяти міжнародні організації та партнери України.

18 грудня Україна та Міжнародний банк реконструкції та розвитку уклали угоду про позику у розмірі 100 млн доларів для реалізації проєкту «Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження». Окрім того, Світовий банк виділить Україні 100 мільйонів доларів позики для відновлення економіки і підприємництва на підконтрольних уряду територіях Донецької та Луганської областей.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня