Зв'язок з нами

COVID-19

В окупованому Криму затримали росіянина і називають його «українським шпигуном»

В окупованому Криму затримали росіянина і називають його «українським шпигуном»

В окупованому Криму затримали росіянина і називають його «українським шпигуном»

Російська ФСБ заявила про затримання росіянина, який збирав дані про Чорноморський флот РФ і нібито передавав їх до Головного управління розвідки Міністерства оборони України. «Український шпигун» працював в окупованому Севастополі, окупанти звинуватили його в «державній зраді».

Про це повідомляє ТАСС.

У ФСБ додали, що стосовно затриманого вже порушено кримінальну справу.

«Федеральною службою безпеки в Севастополі затриманий громадянин Росії, який цілеспрямовано збирав і передавав до Головного управління розвідки Міністерства оборони України відомості про діяльність Чорноморського флоту, що становлять державну таємницю, витік яких за кордон міг завдати шкоди обороноздатності держави» , – відзначили в прес-службі ФСБ.

ФСБ порушила кримінальну справу за ст. 275 КК РФ ( «Державна зрада»). Передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 12 до 20 років.

Раніше повідомлялося, що в Італії було акредитовано не менше 80 співробітників російського посольства, які працюють на ГРУ, ФСБ та Служби зовнішньої розвідки.

Дружина викритого в шпигунстві на користь РФ офіцера Військово-морського флоту Італії Вальтера Биота розповіла про його мотиви.

Окупаційна влада Криму засудила мешканку Севастополя і засудили її до 12 років колонії. Пенсіонерку визнали винною в державній зраді і шпигунстві для України.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня