Зв'язок з нами

СВІТ

В окупованому Криму пройшли військові навчання за участю РФ

В окупованому Криму пройшли військові навчання за участю РФ

В окупованому Криму пройшли військові навчання за участю РФ

Російська Федерація провела військові навчання в окупованому Криму. Бойові кораблі країни-агресора відпрацьовували підготовку до боїв в разі атаки з повітря.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони РФ.

Навчання під назвою «Заступництво корабля в бойове чергування» проходили 26 грудня на кораблях Чорноморського флоту в пунктах базування Севастополь і Новоросійськ.

«Мета навчання – відпрацювання дії особового складу бойових постів і командних пунктів кораблів при здійсненні екстреного виходу з пункту базування, веденні бою проти засобів повітряного нападу противника, а також перевірки організації приготування кораблів до заступлення в бойове чергування», – йдеться в повідомленні.

Навчання пройшли у всіх корабельних з’єднаннях Чорноморського флоту РФ.

Раніше експерт з міжнародного морського права Богдан Устименко, який в 2019 році був першим заступником керівника Держгідрографії України, розповів, що ядерна зброя є на півострові вже давно.

Платформу по деокупацію Криму запустять на саміті в Києві, який запланований на травень 2021 року. За словами глави МЗС України Дмитра Кулеби, захід відвідають лідери держав-партнерів та представники міжнародних організацій.

У міністерстві закордонних справ України відреагували на плани окупаційних властей Криму побудувати спеціальну установку для опріснення води. Для реалізації проекту планують залучити велику міжнародну компанію.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня