Зв'язок з нами

СВІТ

В Офісі президента відреагували на відведення військ РФ від українського кордону

В Офісі президента відреагували на відведення військ РФ від українського кордону

В Офісі президента відреагували на відведення військ РФ від українського кордону

Відведення російських військ від кордонів є результатом роботи команди президента і міжнародних партнерів України. Союзники показали безпрецедентну підтримку.

«Ми всі побачили, яку безпрецедентну підтримку має сьогодні Україна. І я абсолютно впевнений, що і новина, про яку ви сказали (виведення російських військ від кордонів України, – ред.), є результатом роботи президента, його команди і, безумовно, підтримки наших партнерів, з якими ми сьогодні говоримо одним голосом з Росією», – заявив глава Офісу президента Андрій Єрмак в ефірі програми «Право на владу».

Нагадаємо, вдень 22 квітня міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що прийняв рішення завершити перевірочні заходи в Південному та Західному військових округах. За його словами, «всі поставлені цілі досягнуті». Відведення російських військ почнеться 23 квітня.

Важливе Світ Статті Колективний «Шерхан» і звернення до Байдена: послання Путіна до нації в оцінках західних ЗМІ 22/04/2021

Нагадаємо, 20 квітня Зеленський оприлюднив відеозвернення до українців, в якому він також звернувся до президента РФ Путіна. Президент заявив, що Україна не хоче війни, але готова до неї та запропонував Путіну зустрітись «у будь-якій точці українського Донбасу». У РФ назвали заяву Зеленського такою, що не має сенсу і сказали, що Путін не буде їхати у регіон, який Зеленський навіть не контролює.

Президент РФ Володимир Путін відкинув пропозицію українського президента Володимира Зеленського зустрітись на Донбасі та запросив українського лідера на переговори у Москві.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня