Зв'язок з нами

COVID-19

В Офісі президента незадоволені підготовкою до київського локдауну

В Офісі президента незадоволені підготовкою до київського локдауну

В Офісі президента незадоволені підготовкою до київського локдауну

В Офісі президента виступили з критикою на адресу київської влади за підготовку до локдауну. Частина медпрацівників залишилися без спецперепусток для транспорту.

Про це повідомили в прес-службі Офісу президента.

«Змушені констатувати, що це завдання не було виконано належним чином. З відповідних звітів і численних повідомлень бачимо, що без спецперепусток залишилася, серед іншого, і частина медичних працівників. Вважаємо таку ситуацію неприпустимою», – відзначили в ОПУ.

Київська влада має виправити ситуацію, додали у відомстві.

«Забезпечити жителів міста спецперепустками для користування громадським транспортом. Також має бути забезпечена достатня кількість одиниць транспорту на маршрутах для перевезення», – йдеться в повідомленні.

У КМДА повинні сповістити керівників підприємств, які можуть бути переведені на дистанційний режим роботи, про необхідність забезпечити це, пояснили в Офісі президента.

У зв’язку з посиленням карантину в Києві Департамент транспортної інфраструктури Київської міської держадміністрації додрукував 100 тисяч спецперепусток для транспорту. Отримати їх можна буде вже 5-6 квітня.

За останню добу поліція Києва під час рейду виявила 173 заклади, де порушували карантин. На керівників склали адмінпротоколи, які передбачають штраф 34-170 тисяч гривень (в сумі 5,9-29,4 мл грн).

Рішення про продовження посиленого локдауну в Києві буде прийнято на наступному тижні. Місцева влада спостерігає за динамікою захворювання COVID-19 в місті, запевнив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня