Зв'язок з нами

СВІТ

В Нідерландах у британських водіїв конфіскують бутерброди – згідно з правилами Brexit

В Нідерландах у британських водіїв конфіскують бутерброди - згідно з правилами Brexit

В Нідерландах у британських водіїв конфіскують бутерброди – згідно з правилами Brexit

Нідерландські митники почали конфісковувати бутерброди з шинкою у водіїв, які прибувають на поромі з Великобританії. Вони керуються правилами, які вступили в силу після Brexit.

Сюжет про це вийшов на нідерландському телебаченні, повідомляє The Guardian .

На відео нідерландські митники пояснюють здивованим британським водіям, що після укладення Brexit «їм більше не дозволяється ввозити в Європу певні продукти, такі як м’ясо, фрукти, овочі, рибу і інші». Водії автомобілів і вантажівок прибувають в країну на поромному терміналі Хук-оф-Холланд.

Один з водіїв, тримаючи декілька бутербродів, загорнутих у фольгу, запитує у працівника митної служби, чи може він віддати м’ясо і залишити тільки хліб. У відповідь йому кажуть: «Ні, все буде конфісковано. Ласкаво просимо в Brexit, сер, мені дуже шкода».

Заборона набула чинності в перший день Нового року, коли завершився перехідний період після Brexit. Британський Департамент навколишнього середовища, продовольства і сільських районів (Defra) заявив, що мандрівники повинні «використовувати, споживати або утилізувати» заборонені продукти на кордоні.

«З 1 січня 2021 ви не зможете ввозити POAO (продукти тваринного походження), які, наприклад, містять м’ясо або молочні продукти (наприклад, сендвіч з шинкою і сиром), в ЄС», – йдеться в керівництві Defra для комерційних водіїв.

Європейська комісія заявляє, що заборона необхідна, так як м’ясо та молочні продукти можуть містити патогени, що викликають хвороби тварин, такі, як ящур або чума свиней, і «продовжують представляти реальну загрозу здоров’ю тварин».

У Нідерландах на митниці також з’явилися фотографії із забороненими продуктами. Напис під ними говорить: «З 1 січня ви не можете просто привозити більше їжі з Британії».

В кінці грудня Рада ЄС підтримала рішення про тимчасове дії угоди про торговельні відносини з Британією після Brexit. Євросоюз і Великобританія підписали торговельну угоду про співпрацю. 24 грудня лідери ЄС і Британії досягли згоди щодо торгівлі після Brexit.

Напередодні Нового року британська королева Єлизавета II підписала законопроект про відносини Лондона і Брюсселя після Brexit. Таким чином, угода про торгівлю та співробітництво з Євросоюзом вступило в силу.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня