Зв'язок з нами

ГРОШІ

В Мінекономіки підрахували, скільки українців встигли отримати «карантинні» виплати

В Мінекономіки підрахували, скільки українців встигли отримати «карантинні» виплати

В Мінекономіки підрахували, скільки українців встигли отримати «карантинні» виплати

У Мінекономіки повідомили, що станом на 24 травня на виплату державної допомоги 175 тисячам найманих працівників і підприємців, діяльність яких була припинена через посилення карантину в «червоних» зонах, направили 1,4 млрд гривень. Найбільше коштів отримали підприємці та наймані працівники в Києві (майже 270 млн грн), Львівській (майже 146 млн грн) і Харківській (135 млн грн) областях.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Станом на 24 травня «карантинні» виплати вже отримали 100,2 тисс. найманих працівників і 74,8 тис. фізосіб-підприємців (ФОП). Програма державної підтримки підприємців та найманих працівників буде діяти протягом 2021 року для всіх областей, які потрапляють до «червоної» зони.

Приймати заявки на виплати у відомстві почали 19 квітня.

Раніше повідомлялося, що 8 тисяч гривень одноразової допомоги від держави вже отримали 75 тис. ФОПів і найманих працівників, які потрапили в червону зону карантину.

Пенсійний фонд по станом на 11 травня профінансував 800 мільйонів для забезпечення «карантинних» виплат застрахованим особам в розмірі 8 тисяч гривень.

станом на 20 травня 2021 роки для виплати по 8 тисяч гривень фізичним особам-підприємцям (ФОП ) і найманим працівникам в «червоних» зонах було направлено 1,4 млрд гривень. Гроші отримали 175 тисяч чоловік.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня