Зв'язок з нами

COVID-19

В медкомітеті Ради повідомили, коли чекати на четверту хвилю коронавірусу

В медкомітеті Ради повідомили, коли чекати на четверту хвилю коронавірусу

В медкомітеті Ради повідомили, коли чекати на четверту хвилю коронавірусу

Після масових гулянь на травневі свята в Україні можливий спалах захворюваності на коронавірус, але вона не виллється у нову хвилю. Вона прийде вже восени.

Такий прогноз дав голова парламентського комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький, передає РБК-Україна. Він заявив, що через кілька тижнів в Україні знов почне зростати кількість хворих на коронавірус після травневих свят, проте четверту хвилю пандемії слід очікувати восени.

«Ми можемо отримати вибух захворюваності після травневих свят. Але, за моєю логікою, четверта хвиля буде саме восени. В чому найбільша проблема четвертої хвилі. Що традиційно восени ми маємо дуже багато інших вірусних захворювань», – вказав він.

Тим часом, глава МОЗ побоюється четвертої хвилі захворюваності саме через травневі свята.

Раніше МОЗ спрогнозував, коли пандемія в Україні піде на спад. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов очікує погіршення ситуації із захворюваністю в Україні до 15 квітня. Після цієї дати обстановка стабілізується.

Нагадаємо, 27 березня МОЗ спочатку віднесло до «червоної зони» карантину 13 областей. Однак згодом скоротило їхню кількість до 10.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що загальноукраїнський локдаун може бути введений, якщо більша кількість областей перейдуть у «червону зону».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня