Зв'язок з нами

COVID-19

В Ізраїлі іноземців будуть безкоштовно вакцинувати від COVID-19 – але за певної умови

В Ізраїлі іноземців будуть безкоштовно вакцинувати від COVID-19 - але за певної умови

В Ізраїлі іноземців будуть безкоштовно вакцинувати від COVID-19 – але за певної умови

У Тель-Авіві стартувала безкоштовна вакцинація від коронавірусу для іноземців. Робити щеплення також будуть і українцям, які отримують в Ізраїлі статус біженців.

Про це повідомляє агентство Associated Press.

У центрах вакцинації вже утворилися черги. Серед іноземців, які отримали щеплення в перший день цієї програми, були громадяни Філіппін, Молдавії і Нігерії.

Вакцину від COVID-19 вже отримали 3,5 млн громадян Ізраїлю – це майже чверть жителів країни. Відзначається, що першу дозу вакцини від коронавірусу отримали понад 3,480 млн чоловік, а дві – 2 081 млн пацієнтів.

Раніше уряд Британії заявив, що людям з неофіційними або невизначеним міграційним статусом, які живуть в країні, запропонують вакцинацію від коронавірусу.

Президент Володимир Зеленський як головнокомандувач військ України потрапляє під вакцинацію від COVID-19 у другому етапі, однак етапи вакцинації можуть початися паралельно. Про це на форумі «Україна 30 коронавірус: виклики і відповіді» заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

У Міністерстві охорони здоров’я пояснили, як буде проходити перший етап вакцинації в Україні. Всього передбачається п’ять етапів, а щеплення українцям почнуть робити вже через тиждень.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня