Зв'язок з нами

СВІТ

В Італії співробітник лікарні 15 років прогулював роботу і заробив 538 тисяч євро

В Італії співробітник лікарні 15 років прогулював роботу і заробив 538 тисяч євро

В Італії співробітник лікарні 15 років прогулював роботу і заробив 538 тисяч євро

В Італії працівник державного сектора, якого італійська преса називає «королем прогульників», встановив «національний рекорд», пропускаючи роботу впродовж 15 років.

За даними поліції, працівник не приходив на роботу в лікарню в калабрійському місті Катандзаро з 2005 року. Однак впродовж цього часу йому виплачувалася щомісячна зарплата й загалом він «заробив» 538 тисяч євро, повідомляє The Guardian.

Зараз чоловіку 67 років, і йому пред’явлені звинувачення в зловживанні службовим становищем, підробці документів і вимаганні при обтяжуючих обставинах.

Шість менеджерів також перебувають під слідством за підозрою в причетності відсутності чоловіка на роботі.

В ході розслідування під кодовою назвою «Неповний робочий день» поліція зібрала докази зі звітів про відвідуваність і заробітну плату, а також зі свідчень колег працівника. У 2005 році цей чоловік, як стверджується, погрожував директору лікарні, перешкоджаючи їй подати дисциплінарний протокол у зв’язку з його прогулами.

Потім директор пішла на пенсію, і цей чоловік продовжував пропускати роботу, оскільки його присутність ніколи не перевіряли ані наступник директора, ані відділ кадрів, повідомила поліція.

У 2016 році уряд Італії посилив закон проти «прогульників» після того, як кілька гучних поліцейських розслідувань показали, наскільки поширеною є така практика в державному секторі.

Раніше стався випадок в Іспанії, де влада Валенсії звільнила чиновника, який 10 років не ходив на роботу і заробляв 50 тисяч євро на рік.

Читайте також:

На 1 квітня 2021 року в Україні налічується 450 тис. зареєстрованих безробітних. Це на 29% більше, ніж рік тому.

У Флориді, США, Mcdonald’s платить людям по 50 дол., якщо вони приходять на співбесіду. При цьому компанія досі відчуває дефіцит співробітників.

Колишні співробітники адміністрації експрезидента США Дональда Трампа стикаються з проблемами під час працевлаштування.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня