Зв'язок з нами

COVID-19

В Індії у тисяч ковід-хворих фіксується захворювання «чорним грибком»

В Індії у тисяч ковід-хворих фіксується захворювання «чорним грибком»

В Індії у тисяч ковід-хворих фіксується захворювання «чорним грибком»

В Індії виявлено вже понад 8 800 випадків мукоромікозу. Ця смертельна грибкова інфекція вражає людей, які перехворіли коронавірусом.

Як повідомляє BBC, упродовж останніх місяців в Індії трапилися тисячі випадків цієї інфекції у тих, хто одужав від COVID-19. Зазвичай «чорний грибок» – рідкісна інфекція, і вона має рівень смертності 50%, частину пацієнтів вдається врятувати лише шляхом видаленням ока. Але тепер її часто стали виявляти через 12-18 днів після одужання від COVID-19, і лікарі підозрюють, що існує зв’язок зі стероїдами, що використовуються для лікування коронавірусної хвороби, та зараженнями мукоромікозом. Щойно відкриті відділення для лікування пацієнтів, які страждають цією хворобою, по всій країні швидко поповнюються, вказують індійські лікарі.

Раніше в Індії зафіксували другу хвилю пандемії COVID-19, від коронавірусу в країні вже померли 242 тисячі жителів. Паралельно почалася епідемія ще однієї хвороби – мукоромікозу.

Всесвітня організація охорони здоров’я заявила, що «індійський» штам коронавируса «викликає занепокоєння» на глобальному рівні, тому його потрібно більш ретельно відслідковувати і аналізувати.

Вакцини проти коронавірусу з використанням технології мРНК такі як Pfizer-BioNTech і Moderna швидше за все здатні протидіяти індійської різновиди коронавируса.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня