Зв'язок з нами

СВІТ

В Індії новий рекорд смертності від COVID і майже 400 тисяч нових випадків зараження

В Індії новий рекорд смертності від COVID і майже 400 тисяч нових випадків зараження

В Індії новий рекорд смертності від COVID і майже 400 тисяч нових випадків зараження

В Індії зафіксований новий рекорд смертності від COVID-19. За добу в країні зареєстровано 382 315 нових випадків зараження.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я і сімейного благополуччя Індії в Twitter.

Міністерство інформує, що за останні 24 години в країні від наслідків захворювання померло 3780 осіб.

Всесвітня організація охорони здоров’я повідомляє, що кількість нових випадків COVID-19 у світі два тижні поспіль тримається на рекордному рівні з початку пандемії.

Загальна кількість випадків коронавірусної інфекції в Індії раніше зросла до 20 мільйонів. Медичні експерти відзначають, що фактичні цифри можуть бути в 5-10 разів вище, ніж офіційні дані.

Крім того, в країні кілька місяців триватиме дефіцит вакцин від коронавірусу. Брак препарату виникла через те, що влада не змогла підготуватися до нової хвилі захворювання.

Читайте також:

Заступник глави МОЗ та головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко оголосив про закриття кордону для Індії з 2 травня. Таке рішення ухвалили через спалах COVID-19 в Індії протягом останнього тижня.

У Польщі підтвердили два осередки індійського штаму коронавірусу. В країні побоюються, що він спричинить нову хвилю захворювання.

На сторінці Політико-юридичної комісії ЦК Компартії Китаю в китайському аналозі Twitter соцмережі Weibo був оприлюднений допис, який висміював ситуацію з коронавірусом в Індії.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня