Зв'язок з нами

COVID-19

В Індії назвали умови відновлення постачань в Україну вакцини

В Індії назвали умови відновлення постачань в Україну вакцини

В Індії назвали умови відновлення постачань в Україну вакцини

Індійський виробник Serum Institute в квітні і травні буде поставляти вакцину AstraZeneca (в тому числі CoviShield) тільки для потреб своєї країни. Якщо до червня вдасться збити хвилю захворюваності, експорт вакцин відновлять.

Про це заявив виконавчий директор інституту Адар Пунавалла в інтерв’ю Associated Press. Він попередив, що тривале зростання захворюваності в Індії, де щодоби фіксують близько 100 тисяч нових випадків коронавірусу, може привести до більшої кількості затримок поставки, тому що Serum Institute повинен буде задовольнити внутрішні потреби.

Нагадаємо, Індія призупинила експорт вакцини AstraZeneca. Інші країни не зможуть її отримати до тих пір, поки населення Індії не буде вакциновано.

Напередодні глава комітету охорони здоров’я Верховної Ради Михайло Радуцький заявив, що постачання наступної партії вакцини CoviShield для України виявилася під питанням. Нібито Індію розгнівила кампанія в Україні проти цього препарату.

Через припинення поставок вакцини з Індії тим, хто отримав перше щеплення, вдруге будуть давати південнокорейський препарат – це та ж сама AstraZeneca. Зараз в Україні використовуватимуть 500 тисяч доз вже отриманої вакцини CoviShield для першої вакцинації. Після цього почнуть використовувати китайську вакцину Sinovac Biotech.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня