Зв'язок з нами

СВІТ

В ЄС повідомили, коли буде новий пакет санкцій проти Росії

В ЄС повідомили, коли буде новий пакет санкцій проти Росії

В ЄС повідомили, коли буде новий пакет санкцій проти Росії

Головний дипломат ЄС Жозеп Боррель після своєї невдалої поїздки в Москву пообіцяв ініціювати нові санкції проти Росії. Ухвалять їх у березні.

Про це високий представник ЄС по зовнішній політиці і політиці безпеки Жозеп Боррель заявив під час виступу у Європейському парламенті. Дипломат вказав, що після візиту до Росії скористається своїм правом і буде ініціювати нові санкції.

«Ми будемо обговорювати ці питання 22 лютого на засіданні Ради голів МЗС Європейського союзу, а потім в березні на саміті. На цих зустрічах будуть прийняті рішення щодо подальших кроків. Було б правильно включити санкції. Я зроблю конкретні пропозиції», – зазначив Боррель.

Нагадаємо, Боррель їздив до Росії щоб спробувати відновити діалог з керівництвом РФ, натомість був демонстративно принижений під час цього візиту яка кремлівськими медіа, так і російським МЗС, яке вислало у цей час європейських дипломатів.

Боррель за результатами своєї поїздки до Москви визнав, що вона була невдалою, а також, що Росія та Європа все більше віддаляються одна від одної. За його словами, візит мав мету перевірити, чи зацікавлений російський уряд усунути розбіжності та змінити негативну тенденцію в відносинах з ЄС.

Депутат Європарламенту від Естонії Ріхо Террас (фракція Європейської народної партії) почав збір підписів за відставку верховного представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля після його візиту до Москви.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня