Зв'язок з нами

В ЄІБ назвали перспективні для інвесторів галузі в Україні

В ЄІБ назвали перспективні для інвесторів галузі в Україні

В ЄІБ назвали перспективні для інвесторів галузі в Україні

Глава представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Жан-Ерік де Загін назвав найбільш перспективні для інвестування галузі в Україні. Він зазначив, що є багато секторів для фінансування, але найбільш перспективними є харчова і IT-сфера.

Про це повідомляє прес-служба Представництва Європейського Союзу в Україні.

«Очевидно, що для харчової промисловості ваші грунту – одні з кращих в світі, якщо не кращі. Але я вважаю, для України важливо мати більше ніж просто зерно, щоб ви переходили до складніших речей. Думаю, це може бути органічна їжа», – розповів представник банку.

Жан-Ерік де Загін порадив інвесторам звернути увагу на IT-сферу. Перспективними також залишаються «зелена економіка», інфраструктура, транспорт, енергетика та приватний сектор, додав він.

Раніше посол ЄС в Україні Матті Маасікас назвав ключові фактори, що відлякують інвесторів від фінансових вкладень в Україні. Судова реформа залишається ключем для всього порядку денного реформ в Україні та найважливішим фактором її економічного розвитку.

Міністр фінансів Сергій Марченко визнав, що для відновлення співпраці з МВФ Україні доведеться провести реформи, які давно від неї вимагають – зокрема зробити дієвими і незалежними антикорупційні органи і суди.

Верховна Рада прийняла за основу доопрацьований законопроект №4533 про реформу Конституційного суду України. У документі збережений існуючий порядок прийняття рішень КСУ, проект підтримали 238 нардепів.

Верховна Рада підтримала за основу в першому читанні законопроект №3711-д, який передбачає перезапуск судової реформи.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня